0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Modulárny Rack a príslušenstvo

Inteligentný, modulárny dizajn a riešenia Rack-ov

Modulárny serverový rack Delta InfraSuite je jednoduchý dizajn paralelného rack-u s prepracovaným a solídnym vonkajším povrchom, ktorý udržuje jednotný vzhľad dátového centra. Inštalácia a údržba nemohli byť jednoduchšie vďaka inštalácii bez použitia nástrojov.

Okrem 19-palcového štandardného rack-u, ktorý plne vyhovuje špecifikáciám rack-u, ako je definované v EIA-310, je k dispozícii aj rack na sieťové vybavenie s veľkosťou 23 palcov. Vďaka miere perforácie vyššej ako 70% pre predné a zadné dvere je zaručený vynikajúci odvod tepla. Vďaka svojej vysokej nosnosti a optimálnemu dizajnu vetrania je modulárny serverový rack Delta ideálnou voľbou pre nastavenie dátových centier s vysokou hustotou.

Popularita modulárnych riešení rack-ov rýchlo prevyšuje popularitu ich starších náprotivkov. Spoločnosti sa môžu rozhodnúť pre modulárny serverový rack, aby vyhovovali súčasným potrebám svojho dátového centra a zároveň verili, že modulárny hardvér sa v budúcnosti môže ľahko rozšíriť, aby sa prispôsobil obchodnému rastu a zvýšenému dopytu po službách.

Spoločnosť Delta ponúka celú škálu príslušenstva rack-u na podporu a uľahčenie prehľadného prehľadného dátového centra, ktoré sa ľahko udržuje. Riešenia rack-ov môžu byť prispôsobené s rôznymi možnosťami, ako sú vertikálne alebo horizontálne kanály na správu káblov, aby sa čo najlepšie využil dostupný priestor. Vďaka odnímateľným strešným káblovým otvorom a odnímateľným spodným krytom zostávajú káble vysoko prístupné z dôvodu údržby.

položiek: 12

položiek: 12