0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rack príslušenstvo

Príslušenstvo pre montáž na rack

Spoločnosť Delta ponúka širokú škálu riešení pre rack-y, súpravy rack-ov a doplnky pre aplikácie v dátových centrách. Ak vaša aplikácia vyžaduje modulárny serverový rack, riešenie rack-u Delta zvyšuje využitie priestoru a vďaka inteligentnému dizajnu perforácie ponúka zvýšený odvod tepla. Modularita rack-u servera je nevyhnutná pre moderné dátové centrá a ponúka ideálnu odpoveď pre vašu ďalšiu aplikáciu. Vďaka svojej širokej škále produktov v oblasti infraštruktúry dátových centier splnia špičkové riešenia spoločnosti Delta vaše potreby a výkonnosť nad vaše očakávania.

Rad vysoko kvalitných komponentov spoločnosti Delta je možné kombinovať v mnohých rôznych konfiguráciách, aby sa úplne prispôsobili nové alebo existujúce modulárne rackové jednotky. Rozsah možností znamená, že sa nemusíte cítiť obmedzení obmedzeniami dostupného hardvéru pri navrhovaní a zostavovaní dokonalej konfigurácie jednotiek, aby vyhovovali požiadavkám vášho systému. Možnosti príslušenstva pre montáž na rack spoločnosti Delta vám umožňujú vybrať komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu zraku pre váš systém pre montáž na rack-y, a urobiť z tohto optimálneho systému realitu.

Univerzálnosť doplnkových doplnkov Delta zaručuje ich úspešnú adaptáciu na použitie v aplikáciách dátových centier v rôznych odvetviach, od medicíny po telekomunikácie až po finančný sektor. A s riešeniami jednotiek Delta máte možnosti na každom kroku. Neexistuje dôvod uspokojiť sa s príslušenstvom, ktoré je pre váš kufrík takmer také správne - naša ponuka výrobkov vám dá ideálne komponenty na dosah.

Výber modulárneho držiaka na rack ponúka mnoho výhod pre váš systém, vrátane možnosti rozšírenia v budúcnosti pri súčasnom zachovaní časti alebo celého existujúceho hardvéru. Ako súčasť našich modulárnych serverových rack-ov, príslušenstvo Delta umožňuje vynikajúcu ventiláciu a odvod tepla. Prispôsobený rack a príslušenstvo od spoločnosti Delta môžu chrániť káble pred poškodením, pričom ich udržiavajú usporiadané a ľahko prístupné, pomocou káblových rebríkov a žľabov, kruhových držiakov drôtov a kanálov na správu káblov (k dispozícii vo vertikálnej alebo horizontálnej orientácii, aby zodpovedali vašim potrebám) systém a priestor, v ktorom sa nachádza). Vďaka vhodnému príslušenstvu umožní váš rack ľahký prístup pre údržbu a upgrade a zároveň chráni váš systém a vaše dáta. Špičková kvalita hardvéru Delta sa rozširuje aj na tie najmenšie komponenty s výsledkami, ktoré poskytujú bezkonkurenčnú spoľahlivosť a výkon.

položiek: 11

položiek: 11