0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Precision cooling

Najspoľahlivejšie a najúčinnejšie riešenia chladenia

Moderné dátové centrá implementovali model s vysokou hustotou hardware-u založený predovšetkým na technológii blade serverov, aby poskytli čo najlepšie využitie priestoru a prispôsobili sa potenciálne rýchlemu rozšíreniu nových IT zariadení. Tento model vyžaduje vyššie napájanie, a preto môže spôsobovať závažnejšie problémy s odvodom tepla. Aby sa tieto problémy vyriešili, niekedy sa ako riešenie chladiaceho systému používa klimatizácia 24 hodín denne. Náklady na použitie tejto metódy na chladenie dátových centier však môžu skončiť až na 45% z celkových nákladov na elektrickú energiu vynaložených dátovými centrami. Z tohto dôvodu sú náklady na odvod tepla a elektrinu dôležitými ukazovateľmi, podľa ktorých možno merať prevádzkové výdavky dátového centra.

Ako popredný svetový výrobca ventilátorov a špecialista na správu napájania, spoločnosť Delta Electronics bola dokonale umiestnená pri vývoji riešení Delta InfraSuite Precision Cooling s cieľom poskytnúť praktické, optimalizované a inovatívne metódy pre chladenie dátových centier. Presné chladiace entalpické laboratórium spoločnosti Delta starostlivo overuje výkonnosť a spoľahlivosť chladiaceho systému počas technického vývoja a procesu navrhovania, aby sa zabezpečil vysoký výkon produktu.

Boli vyvinuté špeciálne formy klimatizácie a regulácie teploty, aby vyhovovali jedinečným potrebám chladiaceho systému súčasných dátových centier. Tradičná presná klimatizácia nie je v mnohých prípadoch vhodná ako chladiaci systém dátového centra. Tento typ klimatizácie nemôže zabezpečiť adekvátne odvádzanie tepla pre dátové centrá z dôvodu problémov s nerovnomerným rozložením tepla, kolísaniami zaťaženia počas obdobia špičky a mimo špičky a vysokej hustoty výkonu. Optimálny systém chladenia dátového centra sa musí prispôsobiť každému z týchto faktorov. Namiesto tradičných metód presnej klimatizácie riešenia Delta InfraSuite Precision Cooling využívajú na odstránenie tepla produkovaného hardvérom v dátovom centre buď chladenú vodu, alebo chladivo.

Chladiace jednotky môžu byť inštalované v modulárnej konštrukcii rack-u, čo umožňuje rýchlu konfiguráciu a je ľahko rozšíriteľné zaťažením. Chladenie dátového centra vodou je bezpečné pre zariadenie, ktoré chráni, čiastočne vďaka zabudovaným detektorom úniku, ktoré môžu včas zobraziť úniky a upozorniť na ne. Vďaka kapacite manuálneho odvlhčovania ponúka chladiaci systém dátového centra Delta rýchly a presný spôsob nastavenia úrovne vlhkosti vo vzduchu a udržiavanie úrovne vlhkosti v ideálnom rozsahu požadovanom vybavením dátového centra.

položiek: 5

položiek: 5