0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Modulon

20kVA a výkonnejšie, Modular UPS

Pri investovaní do neprerušiteľného napájania vo vysokej záťaži pre siete alebo dátové centrá, výhody rozhodnutia sa pre modularne UPS bolo prirodzenou voľbou pre mnoho firiem. Jednotky modulárnych UPS rýchlo nahrádzajú štandardne UPS jednotky keďže sú najviac nákladovo a energeticky efektívne na dnešnom trhu.

Modulon séria ponúka trojfázové modulárne UPS pre požadovaný výkon nad 20 kVA, slúži ako ochrana napájania pre kritické operácie infraštruktúry ako napríklad datacentrá, stredné až veľké sieťové vybavenie a viac. Vysoko účinne UPS z radu Modulon v rátane DPH série (20kW – 200 kW), čo je plne menovitý výkon (kVA = kW), UPS poskytuje maximálnu prístupnosť s jeho samo-synchronizovatelným napájaním a riadiaceho modulu, a NH Plus séria (20 kVA – 120 kVA) ktorá ponúka pozoruhodne nízke celkové náklady na vlastníctvo. Obe NH Plus a DPH majú podporu dvojitého vstupu. Navyše vertikálnym rozšíreniam na jednom stojane oba ponúkajú paralelné rozšírenie až na 4 jednotky.

DPH séria je ideálnou voľbou pre stredne veľké dátové centrá a siete. Kombinuje rozšírenú energiu s vysokou prístupnosťou a vstavanými redundantnými komponentmi , ktoré poskytujú špičkovú modulárnu UPS jednotku pre datacentrá s energetickými požiadavkami v rozmedzí 25 kW a 200 kW. Zatiaľ čo séria NH Plus ponúka celý rad cenovo dostupných možností pre rôzne výkony medzi 20 kVA a 120 kVA.

Z rastom IT operácií v podnikoch, jedným z hlavných záujmov dátových centier je funkčná kontinuita. Väčšina dátových centier vyžaduje najvyššiu možnú dostupnosť k udržaniu kritických funkcií, ako napríklad zálohovanie energetickej infraštruktúry. S neustálim rastom množstva dát ktoré musia byť spracované a nákladmi na energie stále na vzostupe, dátové centrá sú stále veľmi energeticky náročne zariadenia, ktoré vytvárajú trvalú potrebu pre nízko cenové riešenia s vysokou efektivitou. UPS séria Modulon spĺňa tieto požiadavky, poskytuje ideálne riešenie pre dátové centrá vyžadujúce špičkovú výkonnosť a dostupnosť za nižšie náklady na vlastníctvo.

Párovanie všestrannosť a efektívnosť, pre obe DPH a NH Plus série možno počítať s tým, že vyžadujú minimálnu energiu, a tým aj nižšie režijné náklady. Modulárne napájacie zdroje ako sú tieto používajú najmenej energie zo všetkých samostatných UPS jednotiek, a preto majú najlacnejšiu údržbu a to aj pri vysokom napätí potrebného k podpore sietí a dátových centier.

položiek: 3

položiek: 3