0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Firma EZ-PROFINAL SK vznikla v roku 2006. Poslaním firmy a aj všetkých jej zamestnancov je poskytovať profesionálne služby v oblasti servisu montáže a revízií záložných zdrojov UPS a elektroinštalácií. Postupom času sme sa prepracovali k spolupráci s poprednými výrobcami produktov, ktoré ponúkame v rozsahu predaja a servisu.

Spoločnosť EZ - PROFINAL SK, spol. s r.o.

Najvýznamnejšia spolupráca je s firmou DELTA Electronics, ktorá je popredným výrobcom zdrojov UPS ako aj širokého portfólia elektronických komponentov.
Nemenej významná spolupráca je aj s firmou ZEPPELIN s.r.o. s ktorou spolupracujeme v oblasti revízií Motorgenerátorov a servisu UPS.
Novinkou v našom sortimente sú aj výrobky firmy ELTEK, ktorá patrí k naväčším výrobcom DC systémov v Európe, výrobky firmy ELTEK sú používané u takmer všetkých telekomunikačných oprátorov v Európe.

V oblasti dodávky Motorgenerátorov spolupracujeme okrem ZEPPELIN aj s firmou TEKSAN ktorá je jedným z popredných výrobcov motorgenerátorov, na základe tejto spolupráce vieme vyhovieť takmer všetkým zákazníkom v oblasti dodávky a servisu motorgenerátorov od najmenšieho výkonu až po tie najväčšie.

V oblasti elektroinštalácií vykonávame komplexné riešenia od zabezpečenia projektovej dokumentácie cez dodávku materiálu, montáž až po revíziu.

Verím, že pri voľbe našej spoločnosti budete spokojní s našimi výrobkami a službami.

Teším sa na spoluprácu.

O nás

Róbert Pavlík

konateľ spoločnosti