0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Air Distribution Unit

Rýchly prehľad

V dátových centrách so zvýšenými podlahami sa priestor pod podlahami zvyčajne používa ako studená ulička na prívod studeného vzduchu do IT rack-ov. V dátových centrách s týmto typom architektúry závisí množstvo chladného vzduchu, ktoré môže prijať každý IT rack, od statického tlaku studenej uličky, od otvorených plôch na podlahách, ako aj od sacej schopnosti rack-ov. Ak niektoré z týchto troch kritérií nie sú dostatočné, rack bude čeliť problému nedostatočného prísunu studeného vzduchu a následnému prehriatiu.

Dostupnosť: Skladom

0,00 €

Delta ADU poskytuje dátovým centrám jednoduché riešenie pre horúce miesta na konci uličky alebo pre prehriate rack-u s vysokou hustotou výkonu. ADU od spoločnosti Delta sa inštaluje pod pôvodné otvory vyvýšenej podlahy, kde zisťuje teplotu vnútri cieľového rack-u alebo horúceho bodu. ADU automaticky nastavuje rýchlosť otáčania svojho (EC) ventilátora, aby poskytoval chladný vzduch potrebný pre cieľový rack alebo horúce miesta.

Air Distribution Unit
  • Maximálny prietok vzduchu nad 1000 CFM.
  • Inherentná koncepcia redundancie, ak ventilátor nefunguje správne, ostatné ventilátory automaticky zvyšujú rýchlosť, aby vytvorili požadovaný prietok vzduchu.
  • Ventilátor EC používa spätnú väzbu údajov o vnútornej teplote cieľového rack-u na automatické nastavenie rýchlosti ventilátora a dosiahnutie požadovanej teploty v regáli.
  • Inštaluje sa priamo pod vyvýšené podlahy so spoločnými otvormi – žiadna nutnosť pre špeciálne vyvýšené podlahy.
  • Štyri výstupy bez kontaktov a jeden vstup pre správcov na monitorovanie a kontrolu.

Model

HC5990

Power
Rated voltage


1-phase 100-240 Vac

Fan
Type
Communication


EC
Dry contact x 4

Conformance

CE, EN55022 Class A

Dimensions (W x H x D)

430 x 400 x 54 mm

Weight

5.6 kg

All specifications are subject to change without prior notice.