0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Flatpack 2 HE

Rýchly prehľad

Usmerňovač Micropack


Usmerňovač s najvyššou účinnosťou v priemysle !!!


Flatpack 2 HE vyniká kombináciou novodobého dizajnu, účinnosťou a spoľahlivosťou. Účinnosťou 96,5% sa znížili straty oproti bežným priemyselne vyrábaným usmerňovačom o 50%. Flatpack 2 HE je prvým z novej série vysoko účinných usmerňovačov Eltek.


V celkovom výhľade, pri zohľadnení vysokej energetickej náročnosti telekomunikačného odvetvia, tento technologický prelom nielenže znižuje prevádzkové náklady, ale môže mať významný vplyv na životné prostredie.

Dostupnosť: Skladom

0,00 €

Využitie

Bezdrôtové, optické a pevné telekomunikačné služby

Flatpack 2 HE znamená technologickú špičku vo výkonovej hustote a špičkovú spoľahlivosť s rýchlou návratnosťou investície.
Usmerňovač HE má extrémne vysokú účinnosť aj pri nízkom výkone, čo bývalo nevýhodou väčšiny moderných spínaných zdrojov.

Širokopásmové pripojenie

Zvyšovanie prenosovej rýchlosti sietí vyžaduje pružné a rozšíriteľné riešenia jednosmerných zdrojov.Usmerňovače Flatpack 2 HE sú kľúčovými stavebnými prvkami budúcnosti.

Malé aj veľké

Z dôvodu vysokej výkonovej hustoty, konkurencieschopnej ceny a flexibilného komunikačného rozhrania sú usmerňovače Flatpack 2 HE použiteľné v systémových riešeniach od 2 kW do 192 kW.

Vlastnosti a kompatibilita

Flexibilita a spoľahlivosť

Rozšírené použitie digitálneho riadenia umožnilo využitie ďalších výhodných funkcií pre zákazníka. Rozšírili sa možnosti vnútornej ochrany ak napríklad obmedzenie výkonu pri zvýšení teploty alebo poklese napájacieho napätia.

Plug & Play – Priama náhrada

Usmerňovač HE je vyrobený ako úplne zlučiteľný s usmerňovačmi Flatpack 2, čo znamená, že sa môže použiť pri inováciách a rozšíreniach existujúcich systémov.

Súlad so svetovými štandardmi

Eltek Valere, ako vedúci svetový výrobca, navrhuje výrobky tak aby boli v súlade s relevantnými normami. Všetky Flatpack 2 usmerňovače vyhovujú CE značke sú prijateľné pre UL a NEBS normy.

Patentová ochrana

Flatpack 2 HE je výsledkom dlhoročného intenzívneho vývoja. Niektoré unikátne technické riešenia sú chránené patentmi.

Flatpack2 24/2000 HE

Vstupné napätie: 85-300V striedavé
Účinnosť: >95% v rozsahu 30-70% výkonu
Výstupný prúd: max. 84A

Flatpack2 48/2000 HE

Vstupné napätie: 85-300V striedavé
Účinnosť: >96% v rozsahu 30-70% výkonu
Výstupný prúd: max.41,7A